narutohokage

naruto forum

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

naruto pe animax

In jos 
AutorMesaj
sasuke_chidori
Admin

Data de înscriere : 14/02/2009
Varsta : 28
Localizare : romania,mangalia

MesajSubiect: naruto pe animax   Sam Feb 14, 2009 11:15 pm

M-am uitat si eu pe site si am vazut ca se difuzeaza Naruto mai ales ca ar face ceva audienta cand sunt atat de multi fani naruto(eu nu ma numar printre ei si gusturile nu se discuta).Dar singurul avantaj este ca se difuzeaza in japoneza si nu este dublat in romana.In rest mie mi se pare o ideea destul de proasta pentru ca Naruto este un desen la care de cele mai multe ori se uita copii cu varste de pana la 12 ani(mai sunt si exceptii dar destul de putine) mai ales ca a fost difuzat pe jetix.Acum daca il difuzeaza de la inceput nu cred ca se va mai uita multa lume.Dar contrar pererii mele acum ca m-am uitat pe site din ce vad naruto e pe primul loc in top 10 animeuri.Dar chiar si asa eu as fi investit in ceva mai bun de exemplu Jigoku Shoujo Futakomori,desi deja a aparut a treia serie sunt sigura ca si a doua serie data la televizor si a doua ar fi avut succes.
Oricum pe mine cel putin nu prea ma afecteza cu nimic caci oricum nu prea ma uit pe animax si cu siguranta nu am de gand sa vizionez Naruto pe Animax.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://narutoarena.forumgratuit.ro

naruto pe animax
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
narutohokage :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: