narutohokage

naruto forum

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

ce preferati naruto in japoneza sau engleza????

In jos 
AutorMesaj
sasuke_chidori
Admin

Data de înscriere : 14/02/2009
Varsta : 28
Localizare : romania,mangalia

MesajSubiect: ce preferati naruto in japoneza sau engleza????   Sam Feb 14, 2009 11:23 pm

Da..varianta in japoneza e cea originala si e cea mai potrivita...dar e buna si subtritrarea in engleza.....iar in romana ..dupa jetix..e cea mai mare prostie:
1.unele faze sunt cenzurate..cum ai zis si tu tsunade95..faza cu sarutul dintre sasuke si naruto..si atunci knd kakashi ii testeaza pe naruto,sakura si sasuke..sakura se sperie de iluzia pe care kakashi a facut-o..cu sasuke batut mar ..a taiat-o...si atunci in padurea moarta cand a venit orochimaru si s-a luptat cu sasuke si sakura si cand ei au cazut jos din senin..defapt orochimaru le-a infipt cutite kunai in bandana. (toate astea pt k la jetix se uita si copii mici..nu poate sa le dea la 11 noaptea,knd toti copii mici dorm?)
2.numele sunt pocite...kukashi in loc de kakashi..ucihea in loc de uciha..sasuke..in loc de saske...kunukamaru..in loc d konohamaru..Smile)(nu puteau sa dau subtritrare?)
3.vocile sunt total depasite..(nu toate: neji,sasuke,orochimaru,rock lee ,gaara,sasuke..sunt dragute parerea mea)
4.dau doar cateva episoade (vreo 30) la 100 de ani!(exagerez..dar nu mult:D)..totul pentru ca n-au licenta...si chestii ...chestii
5.au facut din Naruto un anime destul de bun un DEZASTRU!
scuze daca m-am cam abatut de la subiect dar asta e parerea mea..

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://narutoarena.forumgratuit.ro

ce preferati naruto in japoneza sau engleza????
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
narutohokage :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: